Plachtový prístrešok SHELTERLOGIC 1,8 x 1,8 m - 70417EU

Kód: LG1371
ZADARMOZADARMO
Plachtový prístrešok SHELTERLOGIC 1,8 x 1,8 m - 70417EU
€209 / ks €174,17 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (> 3 ks)

Veľmi kvalitný a pevný plachtový prístrešok s robustných konštrukcií z oceľových trubiek od amerického výrobcu ShelterLogic. Rozmery š 180 x d 180 x v 180 cm, zastavaná plocha 3,24 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitná a pevná plachtový prístrešok SHELTERLOGIC 70417eu 1,8 x 1,8 m je ideálny k sezónnemu ukladneniu záhradkárskych, športových a motoristických potrieb či k uskladneniu dreva. Plachtový prístrešok je široký 180 cm (predná strana so vstupným otvorom) a 180 cm dlhá. Zastavaná plocha činí 3,24 m2.

Konštrukcia

Konštrukciu prístrešku tvorí robustný oceľový rám z trubiek o priemere 35 mm, ktoré sú opatrené antikoróznou úpravou práškovým lakovaním. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivozeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích rační. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou s rozmermi 150 x 130 cm (šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. 

plachtovy-pristresek-shelterlogic-70417eu

vysvetlivka: ŠÍRKA - čelná strana, DĹŽKA - bočná strana

Životnosť plachty ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m2. Samozrejmosťou je obojstranný UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia. Životnosť plachty ShelterLogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť výrazne dlhšia, ale aj výrazne kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia, miestne poveternostné podmienky, úroveň znečistenia ovzdušia. Všetky tieto negatívno vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénovej plachty zásadným spôsobom ovplyvniť. Údaje o životnosti platia samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom. Náhradnú plachtu na tento prístrešok zakúpite v našom e-shope TU.

Základy garáže

Garáž je určená k stavbe na rovnú vonkajšiu plochu bez nutnosti budovať základy. Overte si, že vybraná plocha je vhodná pre ukotvenie prístrešku pomocou kotviacej sady, ktorá je súčasťou balenia a obsahuje 4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm. Správne ukotvenie zabraňuje poškodeniu prístrešku.

Montáž

Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnosť konštrukcie a uľahčuje montáž. Montáž garáže vďaka jednoduchej inštalácii zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť približne za 1 hodinu. Prehľadný návod k montáži si taktiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 103,5 x 43 x 14 cm s hmotnosťou cca 25 kg.

Inštruktážne video k zostaveniu prístreškov ShelterLogic.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plachtové prístrešky na auto
Hmotnosť: 25 kg
Dĺžka: 1,8 m
Dvere: rolovacia plachta
Farba: sivozelená
Hrúbka hliníka/oceľového profilu: 35 mm
Materiál: polyethylén
Materiál konštrukcie: oceľ
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka: 1,8 m
Šírka dverí: 1,5 m
Výška: 1,8 m
Výška dverí: 1,3 m
Výška dverí domčeka: do 160 cm
Zastavaná plocha: 3,3 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
Avatar autora | 9.4.2021
Bohato stačí na kosačku a ďalšie náradie na záhradu. Finálne detaily, hlavne čo sa týka ukotvenia a utiahnutie zadnej časti, nie sú v návode dobre popísané.