Pre lepšie susedstvo

Našim poslaním je zlepšovať susedstvo na Zemi. Inšpirujte sa aktivitami, ktorými sa staráme o našich susedov a susedstvo, na ktoré si vždy nájdeme čas. Ďakujeme všetkým našim susedom, ktorí sa ku svojmu okoliu a prírode chováte ohľaduplne.
 
 
 
V roku 2020 sem sa zúčastnili upratovania susedstva pod záštitou Ukliďme Česko spolu so skautmi z Jižního kříže, ktorí odviedli naozaj poriadny kus práce. Za to im veľmi ďakujeme. Spoločne sme našli 750kg odpadu v našich lesoch v okolí plzeňského Krkavce.
 

Na stiahnutie - Upracme Slovensko

 


Finančne podporujeme iniciatívu Sázíme stromy, ktorej poslaním je podporiť v ľuďoch vedomie, že jednoduchým spôsobom môžeme urobiť pre prírodu veľa dobrého - spoločne sadíme stromy a kríky na miestach, kde je to najviac potreba. Od roku 2014 sa podarilo vysadiť 12 178 stromov a 11 165 kríkov.

Máte doma prebytočné krabice či obalový materiál? Dajte im druhú šancu. Sme členmi iniciatívy Reduca, ktorej snahou je vytvoriť rázcestník pre všetkých, ktorí sa rozhodnú žiť v domácnosti bez odpadu, alebo hľadajú cesty, ako svoj odpad trochu zredukovať. Na bezodpadovej mape nájdete 1735 takých miest.


The Duke of Edinburgh's International Award Slovakia | LinkedIn

Finančne podporujeme program DOFE, ktorého poslaním je poskytovať mladým ľuďom vo veku od 14 do 24 rokov príležitosť zmysluplne tráviť voľný čas a podporovať ich na ich ceste k nezávislosti, sebavedomiu, budúcemu zamestnaniu a sociálnemu blahobytu.
 


Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie