„Susedské“ filmy a seriály

banner-filmy-serialy

Dnes sme si pre vás, našich čitateľov a zákazníkov pripravili krátky článok na dni, keď sa toho vonku nedá veľa robiť a potrebujete si trochu oddýchnuť od všetkej tej náročnej práce na vašej záhrade a okolo domu. Keďže sme susedia, tak je tu pre vás pár tipov na „susedské“ filmy a seriály, pri ktorých sa pobavíte a možno aj načerpáte inšpiráciu. Tak sa pohodlne usaďte do kresla, na gauč či pohovku a vychutnajte si zaslúžený oddych s našimi tipmi.

1) Majster/Kutil Tim

Americký rodinný komediálny seriál 1991-1997, teda klasika z deväťdesiatych rokov minulého storočia. Tim Taylor vám poradí s každým problémom v domácnosti, na záhrade alebo v garáži. On na to musel prísť vždy sám, väčšinou veľmi vtipným spôsobom s troškou nešikovnosti a nezdarmi. Dej seriálu sa síce odohráva v Spojených štátoch amerických, ale problémy a strasti s prácou okolo domu a na záhrade sú takmer na celom svete rovnaké. Nepripomína vám to niekoho? Určite si pamätáte Timovho suseda, ku ktorému si chodil po radu, so všetkým mu pomohol a poradil. Náš Sused je tu pre vás rovnako pripravený pomôcť ako Timov sused. Mnoho z nás vyrastalo spolu s takýmto kutilstvom a máme krásne spomienky na detstvo pri sledovaní tohto seriálu a preto susedský seriál číslo jedna je pre nás určite práve Kutil Tim!

2) Susedia

Slovenská klasika, v ktorej sa stretli rodiny Františka Stromokocúra a Lászla Komároma. Lászlova "južanská" slovenčina je zaručený spôsob ako rozosmiať publikum a spolu s panikou a unáhlenými rozhodnutiami Františka vám často naženú slzy smiechu do očí. Nešikovnosť oboch protagonistov pri práci okolo domu a situačný humor každodenných strastí vám určite často pripadá veľmi povedomý z vlastného života a medziľudských vzťahov. Oddychový a nenáročný seriál na príjemné večery s rodinou či susedmi, kedy sa spoločne môžete pozastaviť na bizarnosťou niektorých dialógov, ktoré po hlbšom zamyslení môžu odrážať bežné situácie medzi nami. 

"Susedia sú pre mňa synonymum pohody, neriešenia, oddychu, nenúteného,spontánneho humoru, vypnutia, nenáročnosti a sympatických tvárí."
susedia

3) Môj sused zabijak

Neopakovateľný Bruce Willis v hlavnej úlohe nového suseda, z ktorého sa ako už názov napovedá „vyklube“ zabijak. Drsná krimi-komédia, ktorá má spád, grády, humor i napätie. Bruce Willis a Matthew Perry v príbehu z predmestia Montrealu, kam se práve nasťahoval zabijak so srdcom...

Tip Od Suseda: „Nezabudni sa pozrieť aj na druhý diel tejto skvelej komédie.“

stiahnuť

4) Miluj suseda svojho

Vincentovi sa do susedstva nasťahuje korpulentná Maggie (Melissa McCarthy) so synom Oliverom (Jaeden Lieberher), aby tu začali nový život bez Oliverovho sukničkárskeho otca. V snahe finančne pokryť synovu školu a všetky ostatné životné náklady sa vinou náhody stáva práve Vincent Oliverovým plateným babysitterom. To do jeho zabehaných koľají ničnerobenia, dostihového stávkovania a lebedenia si s oddaným perzským kocúrom vnáša nežiadúci závan zodpovednosti.

Určite to všetci poznáme. Niekto vypadá na začiatku ako mrzutý a nevľúdny človek, a na koniec sa z neho vykľuje dobrák s vrúcnym srdcom a otvorenou náručou.

 159346157_38fe09

To je od nás len krátka inšpirácia, budeme radi, keď sa s nami podelíte o vaše obľúbené filmy a seriály so susedskou tématikou. Tešíme sa na vaše názory a postrehy pri ďalších článkoch Od Suseda.

 

Team Od Suseda