Záhradný domček GAH 1300 - 340 x 382 cm, hnedý

Kód: PE63900584
€807 / ks €666,94 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (3 ks)
Možnosti doručenia

Hnedý záhradný domček G21 GAH 1300 - 3,40 x 3,82 m s veľkými posuvnými dverami je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25-0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškové striekanie. Konštrukcia je taktiež oceľová a pozinkovaná. Je ideálny pre celoročné uskladnenie záhradného náradia.

doprava-domcekov

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček G21 GAH 1300 - 3,40 x 3,82 m je ideálny pre celoročné uskladnenie záhradného náradia, nábytku, motoriek, kosačky, krovinorezov, bicyklov, príslušenstva k bazénu a ďalších vecí, ktoré sa vám ku príkladu nevojdú do úložného priestoru v dome.

Záhradný domček na náradie v modernom designe má dvoje veľké posuvné dvere a vysoký vstupný otvor, takže budete mať do neho pohodlný prístup.

Špecifikácia

Záhradný domček G21 GAH 1300 je vyrobený z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,25 - 0,30 mm. Povrch je pozinkovaný a má práškové striekanie v dekóre dreva. Jeho konštrukcia je taktiež oceľovo pozinkovaná. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Je tiež vybavený ventilačnými mriežkami. Súčasťou domčeka sú dverné úchytky, ktoré zaisťujú možnosť jeho uzamknutia. 

Konštrukcia

Strecha záhradného domčeka je bezpečná pri maximálnom zaťažení snehom do 90 kg/m2. Plechový záhradný domček na náradie má moderný design a je dodávaný v kartónovej debni. Na domček je poskytnutá Záruka kvality! - 10 rokov záruka proti prehrdzaveniu. 

Rozmery domčeka umožňujú pohodlný prístup a manipuláciu s uloženým náradím. Celková šírka prednej strany činí 340 cm, výška v najvyššom bode je 205 cm a celková šírka bočnej strany je 382 cm. Výška steny bez strechy je 163 cm. Na prednej strane sa nachádzajú dvoje posuvné dvere.

Základňa

Tieto plechové záhradné domčeky G21 odporúčame inštalovať na dláždenú podlahu alebo betónovú terasu, prípadne na vopred pripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, dosky atď. Ak chcete do svojho záhradného domčeka G21 GAH 1300 umiestniť podlahu, odporúčame zaobstarať si základňu G21, ktorá vám umožní podlahu položiť svojpomocne, jednoducho a rýchlo.

Montáž domčeka je veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku. Pozrite sa na ilustračné video montáže záhradného domčeka.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné stavby
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané charakteristiky
Hmotnosť: 104 kg
Dĺžka (vonkajšia): 3,4 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: hnedá
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: profilovaný oceľový plech
Modelový rad: G21 GAH
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka (vonkajšia): 3,4 m
Šírka dverí: 1,38 m
Výška (vonkajšia): 2,05 m
Výška dverí: 1,60 m
Výška dverí domčeka: do 160 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 3,6 - 3,9 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 3,1 - 3,4 m
Zastavaná plocha: 12,99 m2
Zaťaženie strechy (max): do 90 kg / m2
Vetracie mriežky: Áno
Zámok dverí: Áno
Jéža vypichuje: Prostornost
Kování: není v balení
Počet místností: 1
Střešní krytina v balení: ano
Tvar střechy: sedlová
Typ dveří: dvoukřídlé posuvné
Typ záhradného domčeka: Plechový domček
Zaradenie podľa zastavanej plochy: 9 - 16 m2
Zařazení domku dle délky strany s dveřmi (šířka): 3,6 m a více
Zařazení domku pro filtrování (hloubka/délka): 3 - 3,4 m
Zastavěná plocha: 12,99 m2
Zatížení střechy na sníh: 90 kg/m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Českú značku G21 uviedla na trh spoločnosť Penta CZ s.r.o., ktorá má viac ako 20-ročnú históriu. Je obľúbenou značkou pre výrobky z kategórie domácnosť, záhrada a hračky. Ponúka široký, nielen záhradný, sortiment.

Od spoločnosti G21 ponúkame: Grily a príslušenstvo, sety záhradného nábytku, skleníky, vybavenie skleníkov, záhradné domčeky a príslušenstvo, drevníky, prístrešky pre automobil, sušičky na ovocie, trampolíny, záhradné vozíky. 

logo-g21