Plynový gril G21 California BBQ Premium line, 4 horáky + redukčný ventil

Kód: PE6390305
€383 / ks €316,53 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (20 ks)
Možnosti doručenia

Nerezový plynový gril G21 California BBQ určený pre všetkých milovníkov grilovania. 4 horáky, z toho jeden bočný zaručia dostatočný komfort. Liatinový rošt, liatinový plát a systém Flame Tamer spravia z vášho grilovania gastronomický zážitok. Úložné a odkladacie priestory vám doprajú pohodlie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plynový gril G21 California BBQ Premium Line je nepostrádateľným spoločníkom pre vaše grilovanie s rodinou či priateľmi. Robustná konštrukcia grilu je z vysoko akostnej nerezovej ocele. Gril disponuje tromi hlavnými horákmi a jedným bočným, ktorý môžete využiť aj ako varič. Gril sa zapaľuje pomocou elektronického zapaľovania. Je vybavený liatinovým roštom a liatinovým plátom.

Technické údaje

Gril disponuje veľmi praktickým a oceňovaným systémom Flame Tamer – priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plameňmi a jeho vzplanutiu. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky plamene horáka iba v jeho mieste, čím dochádza k výrazne rovnomernejšiemu vyhrievaniu celej grilovacej mriežky. Prípadný tuk odkvapkávajúci z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť u horákov.

Obsah balenia

 • Gril G21 California BBQ
 • Liatinový rošt
 • Spojovacia hadica k plynovej fľaši
 • Redukčný ventil

Prednosti

Gril je plne pojazdný, je vybavený dvoma väčšími a dvoma menšími kolieskami. Skvelým pomocníkom je vstavaný teplomer zabudovaný vo veku grilu, vďaka ktorému zistíte optimálnu teplotu grilovania.

Na odkladanie vecí vám poslúžia odkladacie poličky, ktoré sú umiestnené na oboch stranách. Pod ľavou odkladacou plochou je umiestnená nádobka, kam môžete odkladať napr. naložené mäso pripravené na grilovanie.

Špecifikácia 

 • Grilovací priestor: 62 x 44 cm
 • Veľkosť grilu: 134 x 116 x 50 cm
 • Rozmer balenia: 62 x 64 x 72 cm
 • Grilovacia mriežka: 2 728 cm2
 • Hmotnosť: 34 kg
 • Hlavný horák: 3 x
 • Bočný horák: 1 x
 • Celkový výkon: 12,6 kW/hod
 • Objem bočnej odkladacej vaničky: 2,8 l
 • Materiál: nerez

Príslušenstvo

Perfektné záhradné letné grilovanie nie je kompletné bez kvalitného príslušenstva. V prvom rade budete potrebovať gril zapáliť a vykúriť. Keď už vám to krásne horí, je na čase umiestniť dobroty na rošt a počkať na výsledok, aby ste skontrolovali teplotu, nesmieme zabudnúť na teplomer. Po skončení grilovačky je treba gril poriadne vyčistiť a zabaliť.

165339990_442905833664135_8217188924639043690_n

Dodatočné parametre

Kategória: Plynové grily
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 42,5 kg
Hĺbka: 50 cm
Šírka: 134 cm
Výška: 116 cm
Palivo: plyn
Grilovacia plocha: 2730 cm2
Grilovacia plocha (kategória): 2000 - 3000 cm2
Typ grilu: Pojazdný gril, BBQ gril
Výška grilovacej plochy: 100 cm
Bočný horák: áno
Bočný varič: áno
Grilovací priestor: 62 x 44 cm
Hlavný horák: 3
Horáky: 4 - Piezoelektrické zapaľovanie
Odkladacia plocha: Áno
Ohrievač: nie
Pojazdný: áno, 4 kolieska
Rošt: liatinový
Sklopné veko: áno
Teplomer: na veku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Českú značku G21 uviedla na trh spoločnosť Penta CZ s.r.o., ktorá má viac ako 20-ročnú históriu. Je obľúbenou značkou pre výrobky z kategórie domácnosť, záhrada a hračky. Ponúka široký, nielen záhradný, sortiment.

Od spoločnosti G21 ponúkame: Grily a príslušenstvo, sety záhradného nábytku, skleníky, vybavenie skleníkov, záhradné domčeky a príslušenstvo, drevníky, prístrešky pre automobil, sušičky na ovocie, trampolíny, záhradné vozíky. 

logo-g21