Substrát pre orchidey s píniovou kôrou GRAMOFLOR 5l

Kód: GR1082-23600005
Odosielame ihneď
Značka: Gramoflor
€4,50 / ks €3,72 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (>3 ks)
Možnosti doručenia

Substrát obsahuje výhradne triedenú píniovú kôru pôvodom z lesného hospodárstva. Tento komponent zaisťuje dlhodobo vzdušný substrát, nevyhnutný pre úspešné pestovanie orchideí. Substrát obsahuje komplex šiestich mikro-prvkov pre správny rast a vývoj orchideí. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozsah a spôsob použitia

Substrát je určený pre všetky druhy orchideí, vrátane epifytických druhov rodu Phalaenopsis. Orchidey presádzajte vždy x za rok, najlepšie na jar a po odkvete. nezabudnite zalievať mäkkou vodou.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Substrát môže miestami dráždiť pokožku alebo sliznicu. Pri práci dodržiavajte základné hygienické pravidlá a používajte ochranné rukavice. Po práci umyte ruky vodou a mydlom a ošetrite reparačným krémom.

Prvá pomoc

Zasiahnuté miesta opláchnite prúdom studenej vody a následne ošetrite krémom. Pri zasiahnutí očí tieto preplachujte pod tečúcou vodou po dobu aspoň 5 minút. Pri požití a v prípade iných komplikácií vyhľadajte lekárske ošetrenie.

Skladovanie

Skladujte oddelene od potravín, v krytých priestoroch bez prieniku zrážkovej vody, vystavenia priamemu slnečnému žiareniu a vplyvu poveternostných podmienok. Odporúčaná teplota skladovania je do 20°C. Uchovávajte mimo dosah detí. 

Dodatočné parametre

Kategória: Substráty
Hmotnosť: 1,9 kg
Objem: 5 l
Balenie: 5 l
Obdobie aplikácie: Nie je obmedzené
Obohatené o: píniová kôra
Použitie: Orchidey
Vhodné pre: Orchidey

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: