Substrát pre výsev a množenie odrezkami s perlitom GRAMOFLOR 15 l

Kód: GR1081-20900015
Odosielame ihneď
Značka: Gramoflor
€5,90 / ks €4,88 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (15 ks)
Možnosti doručenia

Substrát je vyrobený z kvalitnej rašeliny, ktorá zaisťuje optimálne zásobovanie vzduchu pre jemné korienky mladých rastlín. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prímes perlitu zlepšuje funkciu a napomáha rozvoju koreňov. Bentonit bráni vyplaveniu živín a zaisťuje rovnomerné zásobovanie rastlín všetkými dôležitými makro aj mikro-prvkami. Substrát má upravenú pôdnu reakciu. Je obohatený o ľahko prijateľné živiny v optimálnom pomere pre počiatočnú fázu rastu rastlín. 

Rozsah a spôsob použitia

Substrát je určený k priamemu výsevu, pikýrovaniu a odrezkovaniu okrasných rastlín. pripravený substrát neodporúčame miešať s inými prímesami. Pestované rastliny prihnojujeme podľa ich druhov a nárokov a podľa spôsobu pestovania.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci: 
Substrát môže mierne dráždiť pokožku alebo sliznicu. Pri práci dodržiavajte základné hygienické pravidlá a používajte ochranné rukavice. Po práci si umyte ruky vodou a mydlom a ošetrite reparačným krémom. 

Skladovanie:
Skladujte oddelene od potravín, v krytých priestoroch bez prieniku zrážkovej vody, vystavenie priamemu slnečnému žiareniu a vplyvu poveternostných podmienok. Odporúčaná teplota skladovania je do 20°C. uchovávajte mimo dosah detí. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Substráty
Hmotnosť: 5,9 kg
Objem: 15 l
Balenie: 15 l
Obdobie aplikácie: Výsev a množení
Obohatené o: perlit, vrchovisková rašelina
Použitie: Nemá obmedzenie
Vhodné pre: Univerzálny (záhradnícky)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Substráty novej generácie Gramoflor, idú cestou znižovania podielu rašeliny v prospech obnoviteľných zdrojov. Kvalitné, nemecké substráty Gramoflor – všetko z jednej ruky! Podľa motta „Kvalita začína od koreňov!“ Sú vhodné aj ako substráty na pestovanie v skleníku.

Aj preto, že veríme v nájdenie alternatívnych surovín budúcnosti, za účelom ochrany prírody, pridali sme do našej ponuky substráty a kôru tejto značky. Nájdete tu substrát na výsev a množenie, na balkónové rastliny, orchidey, ale aj profesionálny substrát s univerzálnym záhradným využitím, ktorý sa osvedčil u profesionálnych realizátorov záhrad.

Balkonovky | www.zahradnictvipapez.cz