Benzínové plotové nožnice FIELDMANN FZN 4006-B

Kód: FD50003637
€140 / ks €115,70 bez DPH
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia

Benzínové plotové nožnice s dvojtaktným motorom a objemom 26 cm3, dĺžkou lišty 51 cm a maximálnym priemerom strihu 24 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitné benzínové plotové nožnice FZN 4006-B s dvojtaktným motorom a objemom 26 cm3 vám pomôžu zdolať akýkoľvek živý plot a ker.

Špecifikácia

Dĺžka lišty 510 mm umožňuje pohodlnú úpravu okrasných kríkov aj väčšiny živých plotov s maximálnym priemerom prestrihu 24 mm. Rukoväť nožníc môžete tiež jednoducho nastaviť do jednej z troch polôh pre vertikálny strih. Pre zvýšenie bezpečnosti sú nožnice vybavené systémom spínačov chodu, ktorý zamedzuje samovoľnému spusteniu. Pre bezpečné skladovanie je súčasťou balenia plastový kryt lišty.

Detailné informácie, vrátane technických špecifík nájdete v návode na obsluhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plotostrihy
Hmotnosť: 6,6 kg
Dĺžka lišty: 510 mm
Maximálne otáčky motora: 9500 ot./min.
Maximálny výkon motora: 0,75 kW
Motor: dvojtaktný jednovalec, chladený vzduchom
Objem palivovej nádrže: 0,5 l
Zdvihový objem motora: 26 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.