Elektrické plotové nožnice FIELDMANN FZN 2000-E

Kód: FD50001429
€35,10 / ks €29,01 bez DPH
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia

Elektrický plotostrih s výkonom 500 W, dĺžkou lišty 406 mm a strihom do priemeru 16 mm sa hodí pre bezproblémovú údržbu živých plotov a kríkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi ľahké a kvalitné elektrické plotové nožnice FZN 2000-E s výkonom 500 W sa perfektne hodia pre údržbu živých plotov a kríkov.

Špecifikácia

Dĺžka lišty 406 mm umožňuje pohodlnú úpravu okrasných kríkov aj väčšiny živých plotov so strihom do priemeru 16 mm. Pre zvýšenie bezpečnosti sú nožnice vybavené systémom spínačov chodu, ktorý zamedzuje samovoľnému spusteniu. Pre bezpečné skladovanie je súčasťou balenia plastový kryt lišty.

Detailné informácie, vrátane technických špecifík nájdete v návode na obsluhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plotostrihy
Hmotnosť: 2,5 kg
Dĺžka lišty: 406 mm
Max. priemer strihu: 16 mm
Napájanie: Elektrické
Pohon: Elektrické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.