Kalové čerpadlo 750W FIELDMANN FVC 4001-EK

Kód: FD50001292
€44,60 / ks €36,86 bez DPH
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia

Kalové čerpadlo FIELDMANN s príkonom 750 W, plavákovým spínačom a možnosťou prečerpať 12 000 litrov kvapaliny za hodinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonné kalové čerpadlo FIELDMANN FVC 4001-EK je vhodné najmä na odčerpávanie vody, ktorá je znečistená a obsahuje cudzie častice, zo záhradných jazierok, pivníc, kanalizačných šachiet, výkopov a zaplavených miestností. Možno ho tiež použiť všade tam, kde je nutné prečerpávať vodu z miesta na miesto, napr. v dome, v poľnohospodárstve, v záhradníctve, pri kanalizácii a mnohých ďalších oblastiach.

Technické údaje

Výkonné kalové čerpadlo s príkonom elektromotora 750 W je schopné prečerpať až 12 000 litrov za hodinu. Maximálny ponor i výtlak čerpadla je 8 m. Prípustná veľkosť pevných prímesí v kvapaline môže predstavovať 35 mm.

Automatické zapnutie pri dosiahnutí určitej hladiny kvapaliny a naopak, vypnutie pri poklese hladiny pod prípustnú medzu zabezpečuje plavákový spínač. Spínač je možné aj čiastočne nastaviť pre zmenu týchto krajných medzí. Prívodný kábel má dĺžku 10 m.

Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v priloženom návode.

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Hmotnosť: 5 kg
Šírka: 23 cm
Výška: 34 cm
Dĺžka kábla: 10 m
Max. hĺbka ponoru: 8 m
Max. teplota vody: 35 °C
Max. výtlačná výška: 8 m
Napájanie: Elektrické
Prevádzkové napätie: 230V / 50Hz
Príkon: 750 W
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZP Avatar autora | 26.4.2021
Čerpadlo funguje výborne spokojnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.