Záhradný domček ARROW WOODLAKE 86

Kód: LG971
€437 / ks €364,17 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (2 ks)

Prakticky riešený záhradný domček Arrow WOODLAKE 86 v atraktívnom dekóre dreva je ideálny pre skladovanie všetkého od záhradného náradia až po športové potreby, bicykle a vonkajšie vybavenie. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Rám je vyrobený z galvanicky pozinkovanej ocele a všetky lakované časti majú dvojitú vypaľovaciu povrchovú úpravu. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček na náradie Arrow WOODLAKE 86 v kombinácii farieb drevený dekór a hnedá sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček má rozmery 253 x 181 cm (predná strana s dvermi x hĺbka) a výšku stien 157 cm. Zastavaná plocha činí necelé 4,6 m2. 

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,22 - 0,35 mm a konštrukcia z pozinkovaného plechu o hrúbke 0,36 - 0,40 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zbytok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním. Všetky nalakované diely sú opatrené kvalitnou polyesterovou farbou. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Woodlake v modernom designe má dvojkrídlové posuvné dvere o šírke 110 cm a výške 152 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť. Domček vyniká precíznym spracovaním. Tento model má relatívne menšiu výšku v porovnaní s ostatnými domčekmi z ponuky firmy ARROW, ale vďaka výške 174 cm je pohyb v domčeku stále takmer bezproblémový.

Montáž

Montáž domčeka je nutno robiť na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, poprípade na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme. Ak chcete do svojho záhradného domčeka umiestniť podlahu, odporúčame zaobstarať si základňu, ktorá vám umožní podlahu položiť svojpomocne, jednoducho a rýchlo. (Pri použití základne nemusíte betónovať dosku pre domček). Ak plánujete domček postaviť v oblasti, kde je možnosť väčšej snehovej nádielky, odporúčame dodatočne vystužiť strechu strešnými vzperami.

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si tiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Vo videách nižšie sa potom môžete pozrieť, ako domček krok za krokom zmontovať. 

  

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 182 x 86 x 11 cm a váhe cca 62 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Hmotnosť: 62 kg
Dĺžka (vonkajšia): 1,9 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: drevodekor
Hrúbka steny domčeka: 0,22 - 0,35 mm
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: Woodlake
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka (vonkajšia): 2,6 m
Šírka dverí: 1,10 m
Výška (vonkajšia): 1,8 m
Výška dverí: 1,52 m
Výška dverí domčeka: do 160 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 2,6 - 2,9 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 1,6 - 1,9 m
Zastavaná plocha: 4,6 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LF Avatar autora | 9.4.2021
Keby boli všetky časti v balení, určite by to bolo jednoduchšie. Na reklamáciu som nemala náladu. Použila som drevo. A nečakala som tak tenučký materiál. Ale aj napriek všetkým nedostatkom, vyzerá pekne. ďakujem