Benzínový vertikutátor FIELDMANN FZV 6050-B

Kód: FD50004094
€314 / ks €259,50 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (1 ks)
Možnosti doručenia

Benzínový vertikutátor a prevzdušňovač trávnikov FIELDMANN so silným motorom s objemom 208 cm3 a so šírkou záberu 40 cm, oceľovým šasi a veľkým 45 l košom je ideálny na odstránenie plsti a machu z trávnikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný a účinný benzínový vertikutátor FIELDMANN FZV 6050-B je ideálnym pomocníkom pri udržiavaní vášho trávnika. Dôkladne odstráni trávnu plsť a zvyšky rastlín, trávnik prevzdušní a tým zaistí lepšie prenikanie vlahy a živín do pôdy a umožní vám docieliť dokonalý anglický trávnik.

Motor

V oceľovom šasi je umiestnený výkonný benzínový motor OHV, DUCAR s objemom 208cc a výkonom 4,3 kW. Osadený valcom s 18 nožmi s dostatočne širokým záberom 40 cm. Rozsah nastavenia pracovnej hĺbky do 6 pozícií v rozmedzí od -15 mm do +3 mm a guľôčkové ložiská v kolesách. To všetko vám zefektívni, uľahčí a spríjemní starostlivosť o váš trávnik.Svojou veľkosťou a šírkou záberu sa vertikutátor hodí na menšie až stredne veľké rovinaté pozemky do 2000 m2.

Látkový kôš s rukoväťou s objemom 35 l zabraňuje prestupu prachu a pojme dostatok trávy. Prístroj oceníte aj vďaka nízkym nárokom na uskladnenie, ktoré minimalizuje sklopné držadlo.

Prednosti

  • Záber valca 40 cm
  • Valec s 18 oceľovými nožmi
  • Nastavenie hĺbky do 6 pozícií
  • Zložiteľné riadidlá a predné držadlo pre ľahký transport
  • Textilný kôš s objemom 45 l
  • Guľôčkové ložiská v kolesách

Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v priloženom návode na tomto odkaze.

Dodatočné parametre

Kategória: Prevzdušňovače a vertikutátory
Hmotnosť: 40,4 kg
Napájanie: Benzínové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.