Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 4618-144BV s var. pojazdom

Kód: FD50004072
€335 / ks €276,86 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručenia

Benzínová kosačka Fieldmann s variabilnou rýchlosťou pojazdu, štvortaktným motorom OHV s obsahom 144 cm3 s ventilovým rozvodom OHV a výkonom 2,5 kW, systémom 4 v 1, 65 litrovým deleným košom na trávu, s kolesami uloženými na guľôčkových ložiskách. Záber kosenia 46 cm, oceľové šasi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benzínová kosačka Filedmann FZR 4618-144BV s variabilným pojazdom je výborným riešením pre údržbu vášho trávnika, pokiaľ hľadáte kosačku za dostupnú cenu pri vysokej kvalite a komforte. Táto kosačka Fieldmann je vďaka systému 4 v 1 multifunkčným pomocníkom, ktorý vám okrem pokosenia a zberu trávy, umožní tiež mulčovanie či zadné a bočné odhadzovanie trávy.

Benzínová rotačná kosačka prináša možnosť zmeny rýchlosti jazdy pojazdu. V súvislosti s možnosťami obsluhy, či v súvislosti so stavom trávnika, je možné pomocou radiacej páky na držadle kosačky zvoliť ideálnu rýchlosť pojazdu. Zmena rýchlosti pojazdu nemá vplyv na otáčky noža.

Motor

Benzínová kosačka je osadená osvedčeným štvortaktným motorom s obsahom 144 cm3 s ventilovým rozvodom OHV a výkonom 2,5 kW. Sila motora a žací nôž so záberom 46 cm a zabudovaný štvorrýchlostný pojazd túto kosačku predurčuje na kosenie plôch do 1200 m2.

Technické údaje

Kolesá sú uložené na guľôčkových ložiskách, čo predlžuje ich životnosť a zlepšuje otáčanie kolies. Zberný kôš s objemom 65 l je vybavený ukazovateľom zaplnenia, ktorý vás upozorní, že treba kôš vysypať. Tiež zabraňuje prestupu prachu a pojme dostatok trávy. Kosačku oceníte aj vďaka nízkym nárokom na uskladnenie, ktoré minimalizuje sklopné držadlo kosačky. Držadlo nielen, že šetrí priestor, ale aj vďaka mäkčenému poťahu tlmí vibrácie a zvyšuje pohodlie obsluhy.

Špecifikácia

 • Systém kosenia 4 v 1
 • Motor: OHV, 144cc, 2.5kW
 • Variabilná rýchlosť pojazdu - 4 rýchlosti
 • Záber kosenia 46 cm
 • Systém kosenia 4 v 1 - zber, zadné a bočné odhadzovanie
 • Mulčovanie
 • Centrálne nastavenie výšky kosenia - 5 pozícií
 • Výška kosenia: 25-70 mm
 • Zberný kôš: 65 l
 • Váha: 31,7 kg
 • Predné kolesá 178 mm, zadné kolesá 254 mm
 • Deklarovaná úroveň hluku: 96 dB (A)

Ilustračné video

Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v priloženom návodeMrknite sa na nasledujúce video podobného modelu benzínovej kosačky s pojazdom.

Ak si nie ste istý s výberom záhradnej kosačky, neváhajte si prečítať náš článok, ktorý sa vám zobrazí kliknutím na obrázok nižšie, alebo kliknutím na tento odkaz ,,Poradíme vám s výberom ideálnej záhradnej kosačky".

kosacka

Produkty Fieldmann

Tradičná česká značka Fieldmann vám okrem kosačiek ponúka množstvo kvalitnej záhradnej techniky - prevzdušňovače, fukáre, kultivátory, či reťazové píly ale aj techniku do dielne vhodnú pre všetkých domácich kutilov, ktorý hľadajú kvalitu za rozumnú cenu - vŕtačky, brúsky, píly, búracie kladivá, a mnohé iné produkty.

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové kosačky
Hmotnosť: 33 kg
Palivo: bezolovnatý benzín, min. 95 oktánov
Maximálny výkon motora: 12,5 kW
Motor: Štvortaktný motor OHV
Objem koša: 65 l
Otáčky: 3000 ot. / min.
Pohon: Benzín
Pojazd: Áno, variabilný pojazd
Šasi: oceľová
Štartovanie: Ťahom
Výška kosenia (horný rozsah): 70 mm
Výška kosenia (spodný rozsah): 25 mm
Zdvihový objem motora: 139 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: